2016-05-18: Trójmiejski Turniej Robotów

21 maja 2016 r. (sobota) ZAPRASZAMY na Trójmiejski Turniej Robotów, odbywający się na terenie Wydziału Elektroniki, Telekomunikacji i Informatyki Politechniki Gdańskiej (ul. G. Narutowicza 11/12). Start o godz. 10:00. Szczegółowy harmonogram dostępny będzie na stronie organizatora http://ttr.skalppg.pl/

W trakcie trwania całego Turnieju będzie możliwość bezpłatnego wzięcia udziału w warsztatach organizowanych przez trójmiejską firmę Edurobot.

Zapraszamy również uczniów klasy III a na rozdanie nagród za udział w konkursie plastycznym „Serce robota” odbędzie się ono w trakcie Trójmiejskiego Turnieju Robotów o godzinie 13:00.

Klasa ta przekazała prace na ten konkurs oraz dodatkowo dekorację wystawy w formie ekologicznego robota. Wyniki konkursu ogłoszą dopiero na miejscu.

Zachęcamy dzieci do odwiedzenia Trójmiejskiego Turnieju Robotów, na którym będą na nie czekać liczne atrakcje!