2016-10-19: ZŁOTY I BRĄZOWY MEDAL W WYŚCIU SMOCZYCH ŁODZI DLA UCZNIÓW KLAS V i VI

Niestraszne nam deszcze i wiatry…………..

Mimo niesprzyjających warunków pogodowych, deszczu  i wiatru, dnia 07 października 2016 roku na Przystani Wioślarskiej AZS AWFiS odbyły się międzyszkolne zawody Smoczych Łodzi.

W kategorii klas V i VI do wyścigu przystąpiły cztery szkoły podstawowe: SP nr 4, SP nr 59, SP nr 61 oraz SP nr 65.

Każda ze szkół wytypowała 20 zawodników z klas VI oraz 20 zawodników z klas V, którzy w jak najkrótszym czasie mieli do pokonania odpowiedni dystans.

Uczniowie klas VI, chłopcy i dziewczęta,  zajęli I miejsce.

Skład osady:

Czecholinska Paulina, Ćwikałowska Patrycja, Lis Zuzanna, Pisarska Wiktoria, Asinowicz Wiktoria, Kałędkowska Weronika, Pietrzak Martyna, Sobieszczuk Wiktoria, Sobolewska Roksana, Pawelczyk Marta, Krężel Oliwia, Nieruszewicz Adam, Skalik Piotr, Szczepaniak Mateusz, Mechuła Jan,  Bilyi Maksym, Kamann Szymon, Chmielnicki Jakub, Asinowicz Mikołaj, Szwemiński Patryk

Uczniowie klas V zdobyli brązowy medal w swojej kategorii, mimo iż nie mieli pełnego składu.

Skład osady:

Kędzierska Dominika, Jajdyk Patryk, Kasprowicz Łukasz, Olas Nikodem, Filipczak Nikolas , Paul Piotr, Chmielnicki Jakub, Kamann Szymon, Małolepszy Oskar, Asinowicz Mikołaj, Jenrzejewski Jan, Szwemiński Patryk, Wójcik Dominik.

Pierwsze zawody Smoczych Łodzi, w ramach zajęć dodatkowy w Centrum Sportów Wodnych,  okazały się dużym sukcesem oraz ogromną  motywacją dla naszych trenujących uczniów.

Wszystkim zawodnikom gratulujemy i czekamy na następne medale.