2019-06-03: Tak bawiliśmy się na festynie "Niesiemy radość naszym dzieciom"

Festyn jak co roku, był bardzo udany. Wszyscy świetnie się bawili. Były gry, zabawy, konkursy, turnieje, pokazy, występy artystyczne..

Rozpoczęliśmy turniejem smoczych łodzi, w którym brali udział uczniowie i nauczyciele. Po zawodach, przenieśliśmy się na boisko szkolne. Na dzieci czekały stoiska z grami, zabawami, konkursy plastyczne i zręcznościowe. Odbył sie Turniej Piłkarskich Drużyn Podwórkowych. Uczniowie przygotowali wraz z nauczycielami przedstawienie ekologiczne. Tradycji stało sie zadość , specjalnie dla dzieci z okazji ich święta nauczyciele przygotowali program artystyczny. W tym roku było to przedstawienie pt. " Ptasie radio" i pokaz taneczny. Wszyscy świetnie sie bawili, humory dopisywały. Nawet pogoda nie miała innego wyjścia i musiała się dostosować do naszej dobrej zabawy! :)) Na głodnych czekała pyszna , domowa grochówka w stołówce szkolnej.  Dziękujemy, że byliście z nami i do zobaczenia za rok......

relacja wideo z festynu  na facebooku  https://www.facebook.com/SPnr65Gdansk/