2019-10-25: Pasowanie uczniów klasy I

Dnia 25 października 2019 w naszej szkole odbyła się uroczystość pasowania uczniów klasy Ia.

W uroczystości udział wzięli nauczyciele, rodzice oraz gość honorowy Pani Liczmańska - córka patrona naszej szkoły Alfa Liczmańskiego.

Pani Elżbieta Pachana i Barbara Cyrson-Kwiatkowska wraz z dziećmi przygotowały bogaty program artystyczny. Dzieci rozpoczęły uroczystość polonezem, następnie recytowały patriotyczne wiersze i pieśni, a na koniec Pani Dyrektor dokonała pasowania uczniów dużą czerwoną kredką. Pasowanie uczniowie zostali udekrowani pamiątkową czapką. Po uroczystości uczniowie wraz z rodzicami udali się do sali lekcyjnej gdzie czekał na nich tort oraz drobne upominki, a na koniec odbyła się dyskoteka.