Szkoła Podstawowa nr 65

im Alfa Liczmańskiego

w Gdańsku

Konkursy

2016-04-06: ROZSTRZYGNIĘCIE VI TRÓJMIEJSKIEGO KONKURSU PLASTYCZNEGO DLA UCZNIÓW O SPECJALNYCH POTRZEBACH EDUKACYJNYCH „PISANKA”

ROZSTRZYGNIĘCIE 

VI TRÓJMIEJSKIEGO  KONKURSU  PLASTYCZNEGO 

DLA  UCZNIÓW 

O  SPECJALNYCH  POTRZEBACH  EDUKACYJNYCH

PISANKA

 

       W 2016 roku w konkursie plastycznym dla uczniów o specjalnych potrzebach edukacyjnych „PISANKA” wzięło udział 19 placówek edukacyjnych z Trójmiasta, nadesłano 80 prac plastycznych.

         Prace podzieliliśmy na trzy kategorie wiekowe. Trzynastoosobowe jury, składające się z nauczycieli Szkoły Podstawowej nr 65 w Gdańsku, głosowało  na najładniejsze swoim zdaniem prace.

 

Wyłoniliśmy następujących laureatów:

 

KATEGORIA  PIERWSZA:

 

MIEJSCE I

Wiktor Oberzig, Szkoła Podstawowa nr 65 w Gdańsku,

nauczyciel: Paulina Domrzalska

MIEJSCE II

Nadia Wilewska, Szkoła Podstawowa nr 47 w Gdańsku,

nauczyciel: Edyta Waśniewska

MIEJSCE III

Patryk Skiba,  Szkoła Podstawowa nr 65 w Gdańsku,

nauczyciel: Joanna Witczak-Romanowska

 

IV MIEJSCE

Martyna Czarnecka, Szkoła Podstawowa nr 65 w Gdańsku,

nauczyciel: Joanna Witczak-Romanowska

 

WYRÓŻNIENIE

Dorota Wrzesińska, Szkoła Podstawowa nr 39 w Gdańsku,

nauczyciel: Magdalena Płaszko-Tyndzik, Ewa Jaworska

 

KATEGORIA  DRUGA:

 

MIEJSCE I

Maksymilian Jeznach, Szkoła Podstawowa nr 79 w Gdańsku,

nauczyciel: Anna Zochowska

MIEJSCE II

Agata Bartoszewska, Szkoła Podstawowa nr 65 w Gdańsku,

nauczyciel: Barbara Cyrson-Kwiatkowska, Elżbieta Pachana

MIEJSCE III

Franciszek Ziółkowski, Szkoła Podstawowa nr 8 w Gdańsku,

nauczyciel: Anna Kmita

MIEJSCE IV

Mateusz Żyrek, Szkoła Podstawowa nr 7 w Gdańsku,

nauczyciel: Dorota Orłowska

 

WYRÓŻNIENIE

Małgorzata Orzechowska, Szkoła Podstawowa nr 8 w Gdańsku,

nauczyciel: Anna Kmita

 

 

KATEGORIA  TRZECIA:

 

MIEJSCE I

Patryk Herba, Szkoła Podstawowa nr 8 w Gdańsku,

nauczyciel: Katarzyna Sokół

MIEJSCE II

Piotr Marcinkowski, Szkoła Podstawowa nr 8 w Gdańsku,

nauczyciel: Agnieszka Skowrońska

MIEJSCE III

Dominika Wojtczak, Szkoła Podstawowa nr 16 w Gdańsku,

nauczyciel: Danuta Hanula

MIEJSCE IV

Patryk Zaręba, Szkoła Podstawowa nr 65 w Gdańsku,

nauczyciel: Agnieszka Żmuda-Trzebiatowska

 

WYRÓŻNIENIA

Zuzanna Prociw, Zespół Kształcenia Podstawowego i Gimnazjalnego nr 28 w Gdańsku,

nauczyciel: Bożena Słowikowska

Hubert Rzepka, Szkoła Podstawowa nr 15 w Gdańsku.

 

 

Wszystkim uczestnikom serdecznie dziękuję za udział i zapraszam do kolejnej edycji konkursu za rok.

Dnia 8 kwietnia 2016 r. w Szkole Podstawowej nr 65 w Gdańsku (ul. Śluza 6)  o godzinie 12.00 w sali 15 rozpocznie się wręczenie nagród laureatom, na które serdecznie zapraszam:

Agnieszka Żmuda-Trzebiatowska (tel. 506-575-476)


Fotogaleria: