2016-06-16: UDZIAŁ KLASY Ia W FESTYCZNIE INTEGRACYJNYM „RAZEM Z ÓSEMKĄ”

Klasa Ia wzięła udział w festynie integracyjnym „Razem z Ósemką” w Szkole Podstawowej nr 8 na gdańskim Chełmie. Obejrzeliśmy przedstawienie „O smoku Wawelskim” prezentowane przez uczniów klasy integracyjnej oraz występy grupy tanecznej Kleksik. Dalsza część festynu odbywała się na tarasie szkolnym. Tam zabawiał dzieci klaun z balonami, watą cukrową i gołębiami. Dzieci wykonywały zadania sprawnościowe, mogli skorzystać z malowania twarzy, zaplecenia ozdobnych warkoczyków, otrzymali upominki w loterii fantowej, była kawiarenka ze słodkościami oraz możliwość wejścia do wozu Policyjnego czy Staży Miejskiej. Bardzo miło spędziliśmy czas i otrzymaliśmy dla naszej klasy darmowe wejście na warsztaty do Centrum Hevelianum. Bardzo dziękujemy organizatorom za zaproszenie.