Szkoła Podstawowa nr 65

im Alfa Liczmańskiego

w Gdańsku

Sport

2016-06-12: Turniej Piłki Nożnej Kompas Mała Liga III edycja rozgrywek 12.06.2016 r. PODSUMOWANIE

Po trzech dniach turnieju, po rozegraniu 42 meczy przez trzy drużyny (NEONIX  i GOLD TEAM, PIRACI), szkoła zajęła I miejsce  w turnieju Kompas Mała Liga.

Klasyfikacja szkół

Pozycja

Szkoła

1.

SP Nr. 65 Gdańsk

2.

SP Nr. 46 Gdańsk

3.

SP Nr. 27 Gdańsk

4.

Zespół Szkolno Przedszkolny w Borkowie

5.

SP Nr. 4 Gdańsk

6.

SP Nr. 70 Gdańsk

7.

SP Nr. 2 Gdańsk

8.

SP Nr. 50 Gdańsk

9.

SP Nr. 10 Gdańsk

 

Tabela wyników na stronie internetowej: http://malaliga.pl/pilka-nozna/

W kategorii wiekowej Orlik  2003-2004 drużyna  NEONIX  zajęła I miejsce,   GOLD TEAM  V miejsce.

Drużyna o nazwie: NEONIX  I miejsce

1.Rusinek Kamil VI A
2. Szpucha Gracjan VI A
3. Pycka Dorian  VI B
4. Zienkiewicz Mateusz VI B
5. Ziółkowski Alan VI A
6. Urbanowicz Patryk VI B

Drużyna o nazwie: GOLD TEAM V miejsce

1.Skalik Piotr V B
2. Tomaszewski Michał IV A
3. Gerth Marcin VI B
4. Sławiński Sebastian  VI A
5. Sławiński Rafał IV A
6. Paul Piotr IV A

Tabela Piłka Nożna - Orlik

Pozycja

Drużyna

Punkty

Rozegrane mecze

Wygrane

Remisy

Porażki

Bramki zdobyte

Bramki stracone

1

NEONIX

40

15

13

1

1

100

16

2

FC ARKON

32

15

10

2

3

45

39

3

SP 4 SPARTA

26

15

8

2

5

40

29

4

SPARTA B

14

10

4

2

4

21

22

5

GOLD TEAM

13

15

4

1

10

27

47

6

GRUBSON TEAM

6

15

2

0

13

24

67

7

FC OGÓREK

0

5

0

0

5

2

39


 

Tytuł  króla strzelców wywalczył Kamil Rusinek VI A.

Gratulacje także dla Gracjan Szpucha VI A, który zdobył II miejsce, przegrywając jedną bramką.

Tytuł najlepszego bramkarza zdobył Dorian Pycka VI B

W kategorii Żak, drużyna PIRACI zajęła II miejsce. Gratulacje, gdyż  drużyna brała udział tylko w dwóch dniach turnieju.

Podziękowania dla pana Szpucha za sponsorowanie strojów piłkarskich dla drużyny, które przekazał szkole oraz zaangażowanie dla państwa Szpucha i Lis w organizacji dowozu uczniów.

 

Drużyna o nazwie: PIRACI  II miejsce

1.Szpucha Michał  II B
2. Kowalczyk Szymon  II A
3. Lis Szymon  II A
4. Chyła Mateusz  II A
5. Węsierski Sebastian  II C
6. Sawicki - Ciszewski Oliwier  II C

Tytuł  króla strzelców wywalczył Szymon Lis II A.

Tabela Piłka Nożna - Żak

Pozycja

Drużyna

Punkty

Rozegrane mecze

Wygrane

Remisy

Porażki

Bramki zdobyte

Bramki stracone

1

REKINY

45

17

15

0

2

72

31

2

PIRACI

31

12

10

1

1

51

21

3

BORKOWO

27

17

9

0

8

48

41

4

ZSP BORKOWO

23

17

7

2

8

45

38

5

GOLDEN TEAM

19

17

6

1

10

36

48

6

BAD BOYS

19

17

6

1

10

33

44

7

SP BORKOWO

3

17

1

0

16

19