2017-02-02: SREBRNY MEDAL W ZAWODACH SMOCZYCH ŁODZI NA BASENIE

Dnia 02.02.2017r.uczniowie naszej szkoły zdobyli II miejsce w Otwartych Mistrzostwach Miasta Gdańska smoczych łodzi na basenie.

Skład drużyny: Szymon Kamann kl. Vb, Adam Nieruszewicz kl.VIb, Piotr Skalik kl.VIb Oliwia Krężel kl.VIb, Zuzanna Lis kl.VIa, Paulina Czecholińska  kl.VIb, Wiktoria Sobieszczyk kl.VIb, Nikola Gryniewicz kl.VIb, Klaudiusz Nowak kl.VIb, Maksymilian Bilyi kl.VIa.

W kategorii szkół podstawowych brało udział 12 szkół. Walczono w grupach i systemem pucharowym. Pierwsze czwórki każdej kategorii otrzymały medale, puchary i pamiątkowe dyplomy.

Klasyfikacja drużyn:

1 miejsce Szkoła Podstawowa Sportowa w Człuchowie

2 miejsce Szkoła Podstawowa nr 65 w Gdańsku

3 miejsce Szkoła Podstawowa nr 47 w Gdańsku

4 miejsce Szkoła Podstawowa nr 45 w Gdańsku

5 miejsce Szkoła Podstawowa nr 59 osada A

6 miejsce Szkoła Podstawowa nr 59 osada B

7 miejsce Szkoła Podstawowa nr 88 osada A

8 miejsce Szkoła podstawowa nr 88 osada B

9 miejsce Szkoła Podstawowa nr 4 osada A

10 miejsce Szkoła Podstawowa nr 4 osada B

11 miejsce Szkoła Podstawowa w Kolbudach

12 miejsce Szkoła Podstawowa nr 61 w Gdańsku

Ogromne gratulacje dla naszej drużyny ,ponieważ po ciężkiej, wyrównanej walce przegraliśmy tylko z zawodnikami SP w Człuchowie. Życzymy dalszych sukcesów.